Ana Sayfa Manşet ÖNCÜ GENÇLİK KAMPLARINDA TÜRKİYE’Yİ YÖNETME KARARLILIĞI

ÖNCÜ GENÇLİK KAMPLARINDA TÜRKİYE’Yİ YÖNETME KARARLILIĞI

Vatan Partisi Öncü Gençlik, dönem açılış kamplarını tamamladı. Gençler, ‘Vatan Savaşı’ siyasetini her koşulda sürdürme kararlılığını yineledi. Öncü Gençlik Genel Sekreteri Ferdi Tanhan, ‘Türkiye’nin altın çağı başladı. Vatan Partisi’nin dinamik kuvveti olarak Türkiye’yi zaferlere ulaştıracağız’ dedi

1072

Vatan Partisi Öncü Gençlik, dönem açılış kamplarını tamamladı. Yeni dönemin siyasi gelişmelerini ve gençliğe düşen görevlerin konuşulduğu kamplara Öncü Gençlik MYK üyeleri de katıldı.

Öncü Gençlik kampları Ankara, İstanbul, Muğla, Eskişehir, Sakarya, Antalya, Denizli başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanında yüzlerce gencin katılımıyla yapıldı.

Kamplarda Türkiye’nin Avrasya’daki konumu, Mavi Vatan’daki kararlılığı, HDP’ye yönelik yapılan operasyonlar, Azerbaycan ile Ermenistan arasında süren vatan savaşı değerlendirildi. Amiral Soner Polat 11. Olağan Genel Kurultay Rapor Taslağı üzerine tartışmalar, kampın ana gündemlerinden bir tanesiydi.

Öncü Gençlik yöneticileri, Vatan Partisi’nin Vatan Savaşı siyasetini her koşulda sürdürme kararlılığını yineledi. Kamplarda ayrıca yeni salgın koşullarına uygun mücadele yöntemleri de konuşuldu. Üniversite ve liseler açılmamasına rağmen Öncü Gençlik, tüm Türk Gençliğini vatan savaşı ve üretim devrimi siyasetlerinde birleştirecek birçok kampanya ve etkinlik planladı.

Ankara Dönem Açılış Kampı

PAROLA: HER ADIM İKTİDARA!

Kampların ardından açıklamalarda bulunan Öncü Gençlik Genel Sekreteri Ferdi Tanhan şunları söyledi: “Silivri’nin duvarlarını FETÖ’nün üzerine yıktığımız 2014 baharından beri Türkiye’nin altın çağı başladı. Türkiye’nin altın çağı Vatan Partisi’nin de altın çağıdır. İstiklal Savaşımızdan ve Atatürk Devriminden sonra milletimizin yaşadığı en önemli tarihi fırsat bu yaşadığımız dönemde ortaya çıkmıştır. Türkiye’de artık bütün yollar Vatan Partisi’ne çıkar. Ülkemiz bu koşullarda tarihi fırsata göre konumlanan Vatan Partisi’ni aramaktadır. Türkiye bir gençlik çağına girmiştir. Sistem ise yaşlanmıştır. Vatan Partisi’nin dinamik kuvveti olarak bu tarihi rolün bilincinde olarak Türkiye’yi zaferlere ulaştıracağız. Parolamız: Her adım iktidara!”

Kampların ardından konuşan Öncü Gençlik İl Başkanları kamplar hakkında ve siyasi gelişmelere ilişkin değerlendirmelerde bulundular.

Öncü Gençlik Muğla İl Başkanı Mihri Serap Sayın: Vatan Partisi Öncü Gençlik olarak sistemin empoze etmeye çalıştığı sorumsuzluğa, tembelliğe, yozlaşmaya karşı kendimizi bu kamplarda bilimle, sanatla, siyasetle donatıyoruz. Vatan Partisi Öncü Gençlik yeni dönemin yeni görevlerine hazır. Türkiye’yi yönetmeye hazır!

Öncü Gençlik İstanbul İl Başkanı Berke Mustafa Berkil: Cumhurbaşkanımız Atlantik Çağı’na nokta koyduğumuzu Birleşmiş Milletler kürsüsünden ilan etti. Tarihi fırsat dediğimiz şey yaşanan bu değişikliğin ta kendisi. Terörle mücadeleden FETÖ’nün temizlenmesine, Doğu Akdeniz’den Sayın Albayrak’ın “Üretim ve İstihdam Odaklı Ekonomi” çıkışına kadar her gelişme Türkiye’de yaşanan devrimin göstergesi. Bu sürecin Vatan Partisi’nin liderliğine olan ihtiyacı her geçen gün daha da artırıyor.

Öncü Gençlik Ankara İl Başkanı Sezer Özseven: Önümüzdeki iktidar olma fırsatını en iyi şekilde değerlendirecek planlarla yeni döneme giriyoruz. İçinde bulunduğumuz salgın süreci, üniversitelerin kapalı olduğu ortam Öncü Gençlik’i büyütmemizin ve bu planları hayata geçirmemizin önünde engel değil. Bu planlarla Ankara gençliğini Öncü Gençlik’le buluşturmaya ve Türkiye’nin geleceğine damga vurmaya hazırız.

Denizli Dönem Açılış Kampı
İstanbul Dönem Açılış Kampı

oncugenclik.org.tr | 15 Ekim 2020