Ana Sayfa Haberler ÖNCÜ GENÇLİK ULUSAL KANAL İÇİN KOLLARI SIVADI

ÖNCÜ GENÇLİK ULUSAL KANAL İÇİN KOLLARI SIVADI

1029

Vatan Partisi Öncü Gençlik Genel Yönetim Kurulu, Ulusal Kanal’ın Digiturk ve Tivibu’ya girme hedefiyle başlattığı kampanya için kolları sıvadı.

Ulusal Kanal, geçen günlerde yayın ağını genişletmek ve birinci haber kanalı olmak için kampanya başlatmıştı. Digiturk ve Tivibu’ya girerek 5 milyon haneye daha ulaşmayı hedefleyen Ulusal Kanal’a Öncü Gençlik’ten de destek geldi. Öncü Gençlik Genişletilmiş Genel Yönetim Kurulu, Vatan Partisi Genel Saymanı Serhan Bolluk ve Ulusal Kanal Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Türkkan’ın katılımıyla toplandı.

‘HAKİKAT REHBERİ’

Toplantının açılış konuşmasını yapan Öncü Gençlik Genel Başkanı Özgür Bursalı, “Milletimizin tertemiz alınterine yaslanarak Ulusal Kanal’ı Türkiye’nin en iyi kanalı yapacağız. Bu aynı zamanda Vatan Partisi’ni iktidar yapma yolunun bir parçasıdır. Türkiye’nin kaderini değiştiren kanalına çağ atlatıyoruz. Kanal’ın ekranında gördüğümüz bu yüzden sadece bir video, bir haber değil halkın mücadele gücüdür ve hakikat rehberidir. Türk milleti son 20 yılda en karanlık zamanlardan onun ışığıyla çıkmıştır. Silivri zindanlarını yıkan, Ermeni Soykırımı yalanlarını bitiren, emekçilerin sesi ve Mehmetçiğin nefesi olan kanalımızın 5 milyon evi daha aydınlatmak için başlattığı kampanyaya canla başla katılıyoruz” dedi.

Öncü Gençlik üyeleri, Ulusal Kanal’ın Türk milletinin desteğiyle Digiturk ve Tivibu’ya gireceğini ifade etti. Gençler, vatanseverlerin sesinin tüm Türkiye’ye ulaşması için milli medyanın en büyük temsilcisi Ulusal Kanal’ın her zaman desteklenmesi gerektiğini belirtti.

‘ULUSAL KANAL TÜRKİYE NÖBETİ TUTUYOR’

Ulusal Kanal kampanyasıyla ilgili değerlendirmede bulunan Öncü Gençlik Genel Sekreteri Ferdi Tanhan da şöyle konuştu: “Ulusal Kanal 24 saat Türkiye nöbeti tutuyor. İnsanlar ekmek yiyerek, su içerek yaşıyor, Ulusal Kanal Türk milletini aydınlatarak. Hakikati aydınlatmak Ulusal Kanal’ın varlık nedeni. Ulusal Kanal’ın bugün yetişen her vatansever Türk gencinin üzerinde çok büyük bir emeği var. Bu emeğin bize yüklediği sorumlulukları yerine getireceğiz. Burslarımızla, harçlıklarımız ve emeğimizle Ulusal Kanal’ın 5 milyon haneyi daha aydınlatmasını sağlayacağız. Herkesi bu kampanyaya katılmaya davet ediyoruz.

‘TÜRKİYE’NİN KALESİ’

Vatan Partisi Genel Saymanı Serhan Bolluk, kampanyaya ilişkin şu değerlendirmelerde bulundu:

“Ulusal Kanal Cumhuriyetimizin, bağımsızlığımızın, Atatürk’ün kalesidir. ABD’nin dayattığı 1 Mart 2003 tezkeresini önledi. Ermeni soykırımı yalanı bitirdi. ‘Dayan Denktaş Türkiye Seninle’ yürüyüşleriyle yola çıkarak Kıbrıs’ı savundu. Silivri duvarları yıktı ve Türk ordusu özgürleştirildi. 15 Temmuz FETÖ darbesi bastırılmasında Ulusal Kanal’ın da payı büyüktür. Atatürk, Türkiye’yi birleştiren değer olarak benimsendi. Üretim ve istihdam odaklı ekonomi seçeneği Ulusal Kanal’la Türkiye’nin gündemine oturdu.

“GENÇLERİN DESTEĞİ BİZLERE CESARET VERDİ”

Öncü Gençlik üyelerinin desteğinin kendilerine cesaret verdiğini ifade eden Ulusal Kanal Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Türkkan da şu ifadeleri kullandı: “Ulusal Kanal, Türkiye’nin en güvenilir 2. kanalı. Şimdi birinci kanal olmak için çalışıyoruz. Bu imeceden de hep birlikte alnımızın akıyla çıkacağımızı biliyoruz. Çünkü siz varsınız, Türk milleti var. Yeni dönemle birlikte üreticinin sesini 20 milyon insanımıza daha duyuracağız. Mehmetçiğin kahramanlığını 20 milyon insanımız daha gururla izleyecek. Diyarbakır Anneleri, 20 milyon insanımızı daha uyandıracak. Mavi Vatanımızdaki al bayrağımız bütün vatandaşlarımızın ekranlarında dalgalanacak. Öncü Gençlik’i gösterdiği iradeden dolayı kutluyorum.”

KAMPANYAYA SEN DE KATIL

İŞ BANKASI GALATASARAY-BEYOĞLU ŞB. 

HESAP NO: 1011-2078802 

IBAN: TR19 0006 4000 0011 0112 0788 02

HESAP ADI: İLETİŞİM GÖN. GÖREV VAKFI

İLETİŞİM: 0212 245 81 81

WHATSAPP: 0535 545 70 65