Ana Sayfa Haberler ÖNCÜ GENÇLİK’TEN GENÇ SAADET’E ZİYARET

ÖNCÜ GENÇLİK’TEN GENÇ SAADET’E ZİYARET

1088

17-18 Aralık 2016 tarihlerinde Ankara Anemon Otel’de toplanacak olan Öncü Gençlik  10. Olağan Genel Kurultayı Çalışmaları kapsamında, Öncü Gençlik Genel Başkanı Aykut Diş’in başında bulunduğu bir heyet Saadet Partisi’nin gençlik kolları olan Genç Saadet Genel Merkezini ziyaret etti.

Heyeti karşılayan Genç Saadet Genel Başkanı Fatih Aydın, bu topraklarda yaşayan farklı inanç ve düşünce kesimlerinden insanların bir araya gelmesinin önemini vurgularken bu ziyaretin öneminden ve Öncü Gençlik’i ağırlamaktan duydukları mutluluğu belirtti. Öncü Gençlik Genel Başkanı Aykut Diş; “Eskiden Türkiye siyasi hayatında var olan saygı kültürünün yerini ayrımcılığa ve ötekileştirmeye bıraktı, Eskiden olduğu gibi saygı çerçevesinde siyasi parti temsilcilerinin bir araya gelmesi gereklidir ve bu ziyaretler vesilesiyle öncelikle gençlik kollarında olmak üzere tüm siyasi partilerin geçmişteki ortamı canlandırması gerekiyor.” dedi.

Türkiye ve bölgemizdeki sorunların da konuşulduğu ziyarette iki parti yetkilileri tarafından partilerinin sorunlara yönelik koyduğu tespitleri ve bu sorunlara getirilmesi gereken çözümleri aktarıldı ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Dostluk mesajlarının dikkat çektiği bir ortamda gerçekleşen ziyarette Genç Saadet, Vatan Partisi Öncü Gençlik’in 10. Olağan Genel Kurultayına davet edildi.

 

oncugenclik.org.tr, 30.11.2016