Ana Sayfa Manşet ÖNCÜ GENÇLİK’TEN GENÇLİK ÖRGÜTLERİNE YENİ YILDA BİRLİK MESAJI

ÖNCÜ GENÇLİK’TEN GENÇLİK ÖRGÜTLERİNE YENİ YILDA BİRLİK MESAJI

1251

Öncü Gençlik Genel Başkanı Özgür Bursalı, gençlik örgütleri başkanlarına yeni yıla girerken birlik mesajı gönderdi.

Vatan Partisi Öncü Gençlik, 2020 yılına girerken gençlik örgütlerini yeni yılda Türkiye’nin birliği ve bütünlüğü için birlik olmaya çağırdı. Ak Parti Gençlik Kolları, CHP Gençlik Kolları, Ülkü Ocakları, Alperen Ocakları, Osmanlı Ocakları, İyi Parti Gençlik Kolları, Saadet Partisi Gençlik Kolları, Anadolu Gençlik Derneği, Atatürkçü Düşünce Derneği, Türk Ocakları, Demokrat Parti Gençlik Kolları ve TÜGVA’ya gönderilen mesajlarda “Önümüzdeki günlerin Türk gençliğini temsil eden kurumlarımızın  ortak değerlerimiz ve hedeflerimiz ile ülkemiz için daha sıkı bir işbirliğine vesile olmasını dilerim.” İfadelerine yer verildi.

İşte Öncü Gençlik tarafından gençlik örgütlerine gönderilen mesajın tamamı:

Arkada bıraktığımız yıl, Türkiye’mizin zorlu günlerden geçtiği, ancak bir o kadar da zorlukların içinden üstün zaferlerle çıktığı günlere tanıklık ettik.

Kahraman Mehmetçiğimizin ve milletimizin kararlı mücadelesiyle vatanımızı ve cumhuriyetimizi tehdit eden bölücü terör örgütlerine göz açtırmadık.

Doğu Akdeniz’den Karadeniz’e kadar, sınırlarımız ve güvenliğimiz için kenetlendik.

Üniversitelerde gençliği vatan savunmasında birleştirdik, Türkiye’nin aydınlık geleceğini el birliğiyle inşa ettik.

Şimdi önümüzde Atatürk’ün çizdiği rotada, tam bağımsız, başı dik, üreten bir Türkiye için daha çok çalışacağımız, daha çok birleşeceğimiz bir yıl var.

Bu duygularla yeni yılınızı tebrik eder, önümüzdeki günlerin Türk gençliğini temsil eden kurumlarımızın  ortak değerlerimiz ve hedeflerimiz ile ülkemiz için daha sıkı bir işbirliğine vesile olmasını dilerim.

Özgür Bursalı

Vatan Partisi Başkanlık Kurulu Üyesi

Vatan Partisi Öncü Gençlik Genel Başkanı

oncugenclik.org.tr, 31.12.2019