Ana Sayfa Haberler VATAN PARTİSİ’NDEN TÜRK OCAKLARINA ZİYARET

VATAN PARTİSİ’NDEN TÜRK OCAKLARINA ZİYARET

1147

Vatan Partisi İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayları Osman Erbil, Uğurcan Yardımoğlu ve Tüzin Tüfekçi, Türk Ocakları Kadıköy Şubesi’ni ziyaret etti.

24 Haziran seçimlerine az bir zaman kaldı. Vatan Partisi’nin milletvekili adayları, kurumları, çarşıları, pazarları gezerek vatandaşın sorunlarını ve taleplerini not etmeye, parti siyasetlerini anlatmaya devam ediyor.

Vatan Partisi İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayları Osman Erbil, Uğurcan Yardımoğlu ve Tüzin Tüfekçi’nin son durağı Türk Ocakları Kadıköy Şubesi’ydi.

Vatan Partisi’nin Türkiye’nin sorunlarına çözümler içeren seçim bildirgesinin anlatıldığı görüşmede, özellikle terörle mücadele gündemi üzerinde duruldu.

Türkiye’nin terörle mücadelesinin Perinçek hükümetinde hızlanacağını ve kesin çözüme ulaşacağını belirten milletvekili adayları, “İç cephede sağlam durmalıyız. PKK’nın hem yasa dışı hem de yasal görüntülü uzantılarını tasfiye edeceğiz. HDP’yi kapatacağız. Milliyetçi-halkçı ve devrimcileri birleştiren Vatan Partisi’nin hedefinde Kürt kökenli vatandaşlarımızı da teröre karşı seferber etmek var. Bunu Türk milleti olarak topyekûn başaracağız.” vurgusu yaptı.

oncugenclik.org.tr, 22.6.2018