Ana Sayfa Haberler VATAN PARTİSİ’NİN ANKARA GENÇ MİLLETVEKİLİ ADAYLARINDAN ESNAF ZİYARETİ

VATAN PARTİSİ’NİN ANKARA GENÇ MİLLETVEKİLİ ADAYLARINDAN ESNAF ZİYARETİ

2013

Vatan Partisi’nin Ankara Genç Milletvekili Adayları Güldane Pekdoğan, Emre Can ve Anıl Eren Yıldız, Sincan’da çarşı esnafını ziyaret ederek esnafın sorunlarını dinledi, Vatan Partisi’nin çözümlerini anlattı.

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı seçimi için Türkiye’nin dört bir yanından 208 genci listelerde aday olarak gösteren Vatan Partisi’nin Ankara Milletvekili adayları Sincan’da çarşı esnafını ziyaret ederek üreticilerin sorunlarını dinledi.

Vatan Partisi’nin Ankara 3.Bölge Milletvekili adayı Güldane Pekdoğan, Anıl Eren Yıldız ve Emre Can Sincan’da esnafla buluştu. Milletvekili adayları, çarşı esnafının ve üreticinin mazottan gübreye, tohumdan elektriğe maliyetlerin yükselmesinden yakındığını ifade etti. AKP’nin Türkiye’yi dışa bağımlı bir ülke haline getirdiğini bunun bedelinin yalnızca üretici, esnaf değil tüm Türkiye’nin ödediğini belirten Ankara Milletvekili adayı Anıl Eren Yıldız “AKP tarafından uygulanan hatalı dış politikalar işçimiz, çiftçimiz, esnafımız yani Türkiye’nin üretenlerine zarar veriyor, mevcut ihracat hacmini daraltıyor” dedi.

Ankara’nın birçok noktasında çalışmalarını sürdüren genç Milletvekili adaylarımız esnaf ziyaretlerinde Vatan Partisi’nin çözüm önerilerini anlatıyor. Üretim ekonomisini kurmak, komşularla birlik, teröre son, güçlü devlet için yetki istiyor.

oncugenclik.org.tr, 11.6.2018