Ana Sayfa Haberler VATAN’IN ADAYLARI İNCİRALTI’NDA İZMİR HALKI İLE BAYRAMLAŞTI

VATAN’IN ADAYLARI İNCİRALTI’NDA İZMİR HALKI İLE BAYRAMLAŞTI

1103

Vatan Partisi İzmir Milletvekili 1. Bölge Milletvekili Adayları Çağdaş Cengiz, Hülya Yarbuz, Abdullah Karşılayan, Doğa Dursun, Oktay Ünal ve Görkem Gözet; İnciraltı Sahili ve Sahilevleri’nde İzmirli vatandaşlarla buluştu.

Vatan Partisi İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayları Çağdaş Cengiz, Hülya Yarbuz, Abdullah Karşılayan, Doğa Dursun, Oktay Ünal ve Görkem Gözet; İnciraltı Sahili’nde İzmirlilerle buluştu. Balıkçılarla ve sahilde oturan vatandaşlarla bayramlaşan adaylarımız, halkın sıkıntılarını ve dertlerini dinledi. Vatan Partisi’nin halkın tüm sorunlarını çözeceğinin sözünü verdi.

”Atatürk devrimlerini İzmir’den başlatacağız”

İzmir 1. Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı Ulusal Kanal Genel Yayın Yönetmeni Çağdaş Cengiz, ”208 genç adayla birlikte meclisi gençleştirme hedefimiz var. Doğu Perinçek’in Cumhurbaşkanlığında, Vatan Partisi’nin programı ve genç adayları ile tüm Türkiye’nin sorunlarını çözeceğiz” sözleriyle Türkiye’nin sorunlarını çözme sözünü verdi. İnciraltı halkına, Vatan Partisi’nin Atatürk Türkiye’sini kuracağını söyleyen Cengiz, ”Atatürk devrimleri İzmir’den başlayacak” dedi.

”Türkiye’de her gün bayram havası esecek”

İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı Doğa Dursun, ”Halkımızın sıkıntılarının, dertlerinin ve ihtiyaçlarının farkındayız. Biz bu dertleri göz önünde bulundurarak seçim programımızı belirledik. Esnafın, çifçinin, köylünün, öğrencinin sorunlarına çözüm getirecek tek parti, Vatan Partisi’dir. Biz bu iddia ile adayız. Genç adaylar olarak her türlü göreve hazırız. Türkiye’de her gün bayram havası estireceğiz” diyerek Vatan Partisi’nin çözümlerini İzmirlilere anlatarak bayramlarını kutladı.

Terörün temizlendiği, huzurlu bayramlara duyulan umut ve kararlılığın vurgulandığı; Vatan Partisi’nin adaylarına büyük ilgi gösterilen buluşma, sahilde dinlenen İzmirli vatandaşların ”Sizlere güveniyoruz, genç milletvekilleri ile sorunlarımız çözülecek. Hepinize başarılar dileriz” sözleriyle sona erdi.

oncugenclik.org.tr, 18.6.2018