Ana Sayfa Haberler VATAN’IN GENÇ ADAYLARI EDİRNE’DE VATANDAŞLARLA BULUŞTU

VATAN’IN GENÇ ADAYLARI EDİRNE’DE VATANDAŞLARLA BULUŞTU

1420
Vatan Partisi Edirne Milletvekili Adayları Ata Ogün Kaplan ve Enis Çetinel, Edirne İl Örgütü ile beraber Edirne Merkez İlçe’de esnafları ve vatandaşları ziyaret etti.
Vatandaşlara çözüm programlarını sunan Ata Ogün Kaplan;
“Mesele günlük çözümler değil. Perinçek dışında ortaya program koyan tek bir lider yok. Perinçek diğer liderlerin aksine ekonomi-politiği adı gibi biliyor, e adam 50 yıldır devrimci kadro olarak üretim faaliyetinde.
Bölgede Türkiye,İran,Irak ve Suriye’nin ortak düşmanı”PKK/Kandil’e beyaz bayrak çektireceğiz”diyen tek lider Perinçek. Diğerleri PKK’yı meclise sokmaya çalışırken”HDP/PKK’yı kapatacağız” diyen, “İncirlik Üssü’nü ABD’ye kapatacağız, TSK’nın emrine vereceğiz”diyen tek lider Perinçek.
Türk Ordusu, mehmetçiğimiz, ABD ve NATO ile savaşırken Erdoğan Suriye’yi vuran ABD bombalarına sahip çıkıyor. İnce kendisine yöneltilen “yönünüz Batı ve NATO mu?” sorusuna “kesinlikle” cevabını veriyor. Akşener zaten NATOculuğunu çok önceden belirtmişti.
Öte yandan Karamollaoğlu çıkıyor Madımak’ta yitirdiğimiz canlar için “pencereyi açsalardı”, ” yanarak değil, boğularak öldüler” gibi akla mantığa sığmayan savunmalar yapıyor. Atatürksüz 19 Mayıs kutluyor… Saymakla bitmez.
Vatan Partisi, ABD’ye karşı savaşmış, Anti-NATOcu, Avrasyacı, Çelik Harekatı’nın komutanı E. Korgeneral Hasan Kundakçı, E. Hava Pilot Tümgeneral Beyazıt Karataş, E. Orgeneral Saldıray Berk, E. Deniz Kuvvetleri İstihbarat Daire Başkanı Amiral Soner Polat, Apo’yu sorgulayan komutan E. Albay Hasan Atilla Uğur gibi değerli komutanları yönetim kadrosunda barındırıyor.
Tek seçenek DOĞU PERİNÇEK!” dedi.
oncugenclik.org.tr, 20.6.2018