Ana Sayfa Haberler YALOVA ÖNCÜ GENÇLİK 10. OLAĞAN İL KURULTAYI GERÇEKLEŞTİ

YALOVA ÖNCÜ GENÇLİK 10. OLAĞAN İL KURULTAYI GERÇEKLEŞTİ

1048

Vatan Partisi Öncü Gençlik Yalova 10. Olağan İl Kurultayı 11 Aralık Pazar günü saat 15.00’te Vatan Partisi Yalova İl Başkanlığı toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Eski İl Temsilcisi Seçkin Duran’ın yeniden seçildiği Kurultay’da Divan Başkanlığına Öncü Gençlik GYK üyesi Murathan Demirkıran, Divan üyeliklerine Öncü Gençlik GYK üyesi  Birkan Burkan ve Öncü Gençlik mezunlarından Şenel Bilgin seçildi.

Duran’ın Faaliyet ve Mali Rapor sunumlarından sonra 10. Olağan Kurultay Rapor Taslağının tartışılması gündemine geçildi.

Bu gündem de söz alan Duran “ Önümüzdeki dönem Yalova’da Öncü Gençlik’i  iki kat büyütmeyi önümüze koyuyoruz üniversitede bilim ve aklın yol göstericiliği ile vatansever gençliğin iktidarını kamçılayacağız.” dedi.

Vatan Partisi Yalova İl Başkanı İsmail Bilgin ise yaptığı konuşmada “Bugün Türkiye’de gençlik hareketinin çelik çekirdeği olan Öncü Gençlik ‘tir. Gençlerimize güveniyoruz onlarla gurur duyuyoruz. Ayrıca önümüzdeki dönem Öncü Gençlik Yalova örgütünün büyümesi için elimizden geleni yapacağız.” dedi.

Yapılan seçimlerde Seçkin Duran yeniden İl Temsilciliğine seçildi. Ayrıca  iki üst kurul delegesi belirlendi.

 

oncugenclik.org.tr, 14.12.2016