Ana Sayfa Haberler YUNUS SONER BİLKENT ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİYLE BULUŞTU

YUNUS SONER BİLKENT ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİYLE BULUŞTU

1332

Vatan Partisi Uluslararası İlişkiler Bürosu Başkan Yardımcısı Yunus Soner Bilkent Üniversitesi Politik Düşünce Kulübü’nün düzenlediği Politik Düşünce Zirvesi’ne katıldı.

İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi Politik Düşünce Kulübü’nün 8 Nisan 2018 Pazar günü düzenlediği Politik Düşünce Zirvesi’ne katılan Yunus Soner, Vatan Partisi’nin uluslararası başarılarını aktardı. Vatan Partisi’nin Ermeni Soykırımı yalanını bitirdiğini, Türkiye ve Rusya ilişkilerinin düzelmesinde Vatan Partisi’nin çok önemli rolü olduğunu söyledi.

Yunus Soner’in konuşmasından satır başları:

TÜRKİYE’NİN BİRİNCİ GÜNDEMİ VATAN BÜTÜNLÜĞÜ

“Türkiye’nin bugün birinci gündem maddesi vatanımızın bütünlüğünü sağlamaktır. Batı Asya ülkeleri Türkiye’nin birliği ve bütünlüğünü destekliyor. Rusya ve İran, Türkiye’nin silah arkadaşıdır.”

TÜRKİYE AVRASYA’NIN ÖN CEPHESİDİR

“Türkiye; Rusya, İran ve Suriye ile birlikte Avrasya’nın silahlı gücüdür. Türkiye Avrasya’nın ön cephesidir. Bizim de bu bilinçle ve gururla hareket etmemiz doğru olur. Türkiye Cumhuriyeti Asya’nın ilk kurtuluş savaşını vermiş ülkelerinden biridir ve Türkiye Asya’ya o zaman da önderlik etmiştir. Yarın da önderlik edecektir.”

 

oncugenclik.org.tr, 8.4.2018