Ana Sayfa Haberler ÖNCÜ GENÇLİK GENİŞLETİLMİŞ İL BAŞKANLARI TOPLANTISINI TAMAMLADI

ÖNCÜ GENÇLİK GENİŞLETİLMİŞ İL BAŞKANLARI TOPLANTISINI TAMAMLADI

1041

Öncü Gençlik, Vatan Partisi Dr. Doğu Perinçek’in Cumhurbaşkanı adaylığı için Türkiye’nin dört bir tarafında yüzlerce merkezde imza kampanyası yürütüyor.

Kampanya süresince titizlikle çalışma yürüten Öncü Gençlik, sık sık toplantılar yaparak kampanya için yeni hedefler, yeni stratejiler belirliyor; önüne yeni görevler koyuyor. Farklı farklı illerden gelen Öncü Gençlik yöneticilerinin kendi illerinde yaptığı imza kampanyası pratiklerini anlattığı ve siyasi gündemin tartışıldığı Öncü Gençlik Genişletişmiş İl Başkanları toplantısı dün Ankara’da yapıldı.

ÇÖZÜM VATAN PARTİSİ’NDE

Siyasi gündemin de yoğun olarak konuşulduğu toplantıda esas olarak Türkiye’nin önünde duran Cumhurbaşkanlığı seçimi ve Öncü Gençlik’in önünde duran görevler tartışıldı. Toplantı genelinde terör, ekonomi, eğitim başta olmak üzere Türkiye’nin sorunlarına çözüm sunan tek programın Vatan Partisi programı olduğu ve Öncü Gençlik’in Türk gençliğini birleştirecek tek güç olduğu vurgulandı.

ÖĞRENCİLER DE İMZA TOPLUYOR

Yapılan konuşmalarda Öncü Gençlik yöneticileri, kendi illerinde çarşı pazar gezerek esnaf ziyaretlerinde bulunduklarını anlattı. Yapılan ziyaretlerin ise çok olumlu geçtiğini, taksi şoförlerinden pazarcıya, çiftçiden sanatçıya kadar her kesimden imza aldıklarını ve partiyi büyüttüklerinin altı çizildi.

oncugenclik.org.tr, 10.4.2018