Ana Sayfa Haberler ÖNCÜ GENÇLİK ANTALYA’DA BAYRAK DEĞİŞİMİ

ÖNCÜ GENÇLİK ANTALYA’DA BAYRAK DEĞİŞİMİ

1508

Öncü Gençlik Antalya, Öncü Gençlik Genel Sekreteri Ferdi Tanhan’ın katılımıyla gelecek dönem planlama toplantısını yaptı. Toplantıda Öncü Gençlik Antalya İl Başkanlığına oy birliğiyle Raşit Ekici seçildi.

Öncü Gençlik Antalya, yeni dönemde yeni yönetimiyle “görevlere hazırız” dedi. Genel Sekreterimiz Ferdi Tanhan’ın da katılımıyla gerçekleşen toplantıda, Önceki dönem Öncü Gençlik Antalya İl Başkanı Oğuzhan Kapçak, 2 yıllık il başkanlığı sürecinin ardından, Öncü Gençlik’ten mezun oldu. Öncü Gençlik İl Sekreteri Raşit Ekinci, İl Başkanlığı görevine seçildi.

Önceki dönem Öncü Gençlik İl Başkanı Oğuzhan Kapçak, “Vatan Partisi, Türkiye’nin yarınını yönetecek partidir. Ülkemiz içinde bulunduğumuz ideolojik hattın temsilcisidir. Öncü Gençlik bir kadro ocağı ve bu süreçte de yine beraber olacağız. Öncü Gençlik’in yeni Antalya İl Yönetimine başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı. 

Öncü Gençlik İl Başkanı Raşit Ekinci ise “Türkiye zorlu bir süreçten geçiyor. Türk milletinin gençliğin umuduna ve mücadele azmine en çok bugün ihtiyacı var. Milletimizi umutsuzluklara ve çözümsüzlüklere teslim etmeyeceğiz. Bizlerde bambaşka insan modeli hayalimiz olduğundan dolayı devrimciliği seçtik, Vatan Partisi’nde örgütlenmeyi seçtik. Devraldığım bu onurlu görevi layıkıyla yerine getireceğim” dedi.

Gençlik Partiye, Parti İktidara!

oncugenclik.org.tr, 28.12.2019