Ana Sayfa Haberler “Netflix’le Yatıp Kalkanların Türk Gençliğine Ne Faydası Dokunur?”

“Netflix’le Yatıp Kalkanların Türk Gençliğine Ne Faydası Dokunur?”

258

Altılı Masanın cumhurbaşkanı adayının Kemal Kılıçdaroğlu olduğunu açıklaması sonrasında CHP Gençlik Kolları, İngilizce bir metinle dijital film platformu Netflix üzerinden yaptıkları videoya Vatan Partisi Gençlik Kolları Öncü Gençlik’ten tepki geldi.

Vatan Partisi Başkanlık Kurulu Üyesi ve Öncü Gençlik Genel Başkanı Barış Demiralay, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, CHP Gençlik Kollarına yanıt verdi. 

“Netflix’le yatıp kalkan bu arkadaşların Türk gençliğine ne faydaları dokunur?” diyen Demiralay, Altılı Masanın adayının Batı’dan belirlendiğini söyledi.

“Netflix olmasa konuşamayacaklar. Her şeye biraz Netflix sosu ekleyince yaratıcı olduğunu sanan bir reklam ajansına teslim etmişler kendilerini. Ufukları Netflix menüsü kadar.”

‘TÜRK GENÇLİĞİ İLE ALAKALARI YOK’

CHP Gençlik Kollarının yayınladığı videonun Türk gençliğini yansıtmadığını belirten Öncü Gençlik Genel Başkanı, Altılı Masanın makam kavgası yaşadığını da söyledi.

“Ne Türkiye’yle ne Türk gençliğiyle alakaları var. Ne HDP/PKK’yla ne FETÖ’yle dertleri var. Ne Mavi Vatan’ı bilirler ne Doğu Akdeniz’deki ABD yığınaklarını. Millet deprem sonrası can derdindeydi bunlar koltuk, makam mevki peşinde. Bütün gençlik deprem bölgesinde fedakarca çalışıyordu, bunların liderleri ise Saadet’in önünde meşale ateşliyordu.”

Demiralay, yayınlanan videonun Türk gençliğinin talepleriyle uyuşmadığını da söyledi.

“Sanıyorlar ki Türk gençliğinin özlemleri, sevdaları, zevkleri, yürekleri kendi küçük dünyaları kadar. Konu liyakat, akıl, bilim, erdem, vatan ve millet sevgisi ise bu ekipten ne köy olur ne kasaba.

Tüm dünya bilir ki Netflix yapımları da biraz Hollywood gibidir. Vasattır. Tıpkı Millet İttifakı gibi. Sıradaki film için hazırlık yapın. Sizi yönlendiren Ankara’daki gizli karargâhı yakında ortaya çıkaracağız. O filmi de yayınlarsınız.”