Ana Sayfa Haberler ÖNCÜ GENÇLİK GAZİANTEP’TEN SESLENDİ: MİLLİ HÜKÜMET YÜRÜYÜŞÜNDE YERİMİZİ ALALIM

ÖNCÜ GENÇLİK GAZİANTEP’TEN SESLENDİ: MİLLİ HÜKÜMET YÜRÜYÜŞÜNDE YERİMİZİ ALALIM

844

Vatan Partisi Öncü Gençlik Gaziantep 10. Olağan İl Kurultayı’nı Genel Sekreter Uğurcan Yardımoğlu ve Genel Yönetim Kurulu Üyesi Nuri Kaya’nın katılımı ile gerçekleştirdi. Öncü Gençlik Gaziantep İl Başkanlığı görevine oy birliği ile yeniden Ali Sarıkaya seçildi.

Vatan Partisi Gaziantep İl Başkanı Günnur Ünverdi konuşmasında Türkiye’nin içinde bulunduğu duruma değinerek Türkiye’nin Avrasya cephesine yöneldiğini belirtti.

”EN AZILI DEVRİMCİLERİZ”

Kurultayda konuşan Öncü Gençlik Genel Sekreteri Uğurcan Yardımoğlu ; ”Bu konuşmayı Şahin Bey’in memleketinde yapıyor olmak benim için heyecan verici. Çünkü bu şehir Şahin Bey’in, şehitlerin, gazilerin ruhuyla var olmuştur. Türkiye 24 Temmuz 2015 itibaren bölücülükten kurtulmaya başlamıştır.15 Temmuz 2016’da FETÖ temizlenmeye başlamıştır. Amerika Türkiye’de yenilmeye başlamıştır.Partimiz Amerikancıların deyimiyle ‘en azılı, en teşkilatçı’ Amerikan karşıtıdır. Evet en azılı vatanseveriz en azılı devrimcileriz. Tüm vatansever gençleri bireyciliğe ve geleceksizliğe karşı ülkemizin geleceğini yeniden inşa etmeye çağırıyoruz. Gelin hep birlikte milli hükümet yürüyüşünde yerimizi alalım.

Kararlıyız,iddialıyız, vatanımızı kurtaracak Cumhuriyetimizi ayağa kaldıracak ve üniversitelerimizi özgürleştireceğiz.” dedi.
Kurultayı izlemeye gelen öğrenciler arasından Öncü Gençlik’e üye olanlara rozetini Uğurcan Yardımoğlu taktı.

Cumhuriyet Kadınları Derneği (CKD) Şehitkamil İlçe Yönetimi de kurultaya katılarak gençlere destek oldu.
ga2

oncugenclik.org.tr, 26.11.2016