Ana Sayfa Haberler Öncü Gençlik hazırlık toplantılarına başlıyor

Öncü Gençlik hazırlık toplantılarına başlıyor

413

Vatan Partisi, 26-27-28 Kasım’da yapacağı 11. Amiral Soner Polat Kurultayı için yurdun dört bir yanında hazırlık toplantıları yapmaya başladı. Türk gençliğini kurultayda buluşturmak isteyen Öncü Gençlik de Hazırlık Toplantıları için kolları sıvadı.

Türk gençliğiyle önce Hazırlık Toplantılarında sonra Vatan Partisi 11. Amiral Soner Polat Kurultayında buluşacaklarını belirten Öncü Gençlik Genel Başkan Yardımcısı Ata Ogün Kaplan şunları söyledi:

“Öncü Gençlik olarak 26-27-28 Kasım’da Ankara’da toplanacak olan Vatan Partisi 11. Amiral Soner Polat Kurultayı için harıl harıl çalışıyoruz. Türkiye’nin dört bir yanından Ankara’ya akın edecek binlerce arkadaşımızla Kurultayımızı bayram yerine çevireceğiz. Öncü Gençlik olarak Kurultay sürecinde Edirne’den Van’a, İstanbul’dan Samsun’a, Eskişehir’den Gaziantep’e belirli merkezlerde Kurultay Hazırlık Toplantıları yaparak Vatan Partisi’yle nefes alan, Vatan Partisi’ni arayan gençlikle buluşacağız. Türkiye’de ve dünyada yaşanan gelişmeleri ve Partimizin iktidar yolunu konuşacağız. Ardından hep birlikte Kurultayımız için gün sayacağız.”

“Sorunların devrimcileştirdiği gençlik, plansız programsız sistem partilerinden bıktı. Kendi gibi devrimci ve öncü parti olan Vatan Partisi’nde birleşiyor. Vatan Partisi’nin tüm sorunları çözeceğini görüyor. Biz de tüm arkadaşlarımıza Vatan Partisi’nde birleşme çağrısı yapıyoruz. Sistemin üzerimize sürdüğü sorunlardan çıkış yolu Vatan Partili olmaktır.”

TOPLANTI TARİHLERİ

4 Kasım Cuma: Denizli, Sakarya

5 Kasım Cumartesi: Eskişehir, Muğla, Zonguldak

6 Kasım Pazar: Konya

12 Kasım Cumartesi: Antalya, İstanbul, Karabük, Ankara

13 Kasım Pazar: Samsun, Edirne, Adana, Bursa