Ana Sayfa Haberler ÖNCÜ GENÇLİK: İLHAN SELÇUK’U UĞUR MUMCU’YU İNDİRİN EYMÜR’Ü ASIN!

ÖNCÜ GENÇLİK: İLHAN SELÇUK’U UĞUR MUMCU’YU İNDİRİN EYMÜR’Ü ASIN!

1298

Vatan Partisi’nin gençlik kolu Öncü Gençlik üyeleri, Cumhuriyet Gazetesi internet sitesinde yer alan ve Mehmet Eymür’ün ifadelerine dayanan ‘‘Eski MİT mensubundan ağır iddia: Aydınlık hareketini solu bölmek için biz kurduk’’ başlıklı habere cevap verdi. Öncü Gençlik üyeleri, ismi çok sayıda kirli eylemle anılan eski Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) mensubu Mehmet Eymür’ün iddialarının uydurma olduğunu ve Cumhuriyet Gazetesi’nin bu iddiaları art niyetli biçimde haberleştirdiğini savundu.

Cumhuriyet Gazetesi Ankara Temsilciliği önünde bir araya gelen Öncü Gençlik üyeleri,MehmetEymür’ün çerçeveli resmini Cumhuriyet’e hediye etti. Grup adına basın açıklamasını yapan Vatan Partisi Öncü Gençlik Genel Başkanı Aykut Diş: ‘‘Çok sevdikleri, çok güvendikleri Mehmet Eymür’ün resmini çerçevelettik, getirdik. Alsınlar bunu, assınlar başköşeye. Asılı olduğundan da şüpheliyiz ama indirsinler kemiklerini sızlattıkları Uğur Mumcuların, İlhan Selçukların fotoğraflarını! Alsınlar Eymür’ün resmini, başköşeye assınlar!Aydınlıkçıların tarihi emperyalizmle, işbirlikçilikle ve kontrgerillayla mücadelenin tarihidir.’’ dedi.

Basın açıklamasının tamamı ise şöyle:

Değerli Basın Emekçileri,

Büyük Türk Milleti,

Halk içinde bir deyim vardır. “Kılavuzu karga olanın burnu pislikten çıkmaz.” derler.

Şimdi daha iyi anlıyoruz Cumhuriyet Gazetesi’nin yayın çizgisindeki anormal değişikliği.

Amerikan emperyalizminin temsilcilerinden beyaz atlı prens yaratma heveslerini…

Bölücü terör örgütü PKK’dan ve onun partisi Halkların Demokratik Partisi’nden (HDP) “barış güvercini” çıkarma girişimlerini…

Vakti zamanında “özgür basın” edebiyatıyla Fethullahçı Terör Örgütü’nü (FETÖ) masumlaştırma çabalarını…

Rusya ve Suriye aleyhindeki yayınlarını…

Türkiye’nin zorunlulukların sonucu olarak, Amerika ve NATO’nun yörüngesinden çıkma eğilimine girmesinden rahatsızlığını…

Şimdi daha iyi anlıyoruz aylardır süren ve şark kurnazlığıyla yapmaya çalıştığı Doğu Perinçek ve Vatan Partisi düşmanlığını…

Demek ki Cumhuriyet Gazetesi’nin kılavuzu Mehmet Eymür olduğu için burnu bu kadar pisliğe batmış.

Dün Cumhuriyet Gazetesi’nin internet sitesinde Milli İstihbarat Teşkilatı Kontrterör Dairesi Eski Başkanı, ismi çok sayıda kirli, kanlı ve karanlık eylemle anılan Mehmet Eymür’e dayandırılan gazetecilik utancı bir haber yayınlandı.

Üç beş defa, art niyetli olduğu her kelimesinden belli olacak şekilde, içeriğinden kopuk ifadelerle arka arkaya sosyal medyada Cumhuriyet Gazetesi’nin resmi hesaplarından da paylaşıldı.

Daha önce defalarca yalanlanmasına, dün gece saatlerinde yazılı bir açıklamayla tekrar yalanlanmasına rağmen bir de denildi ki “Vatan Partisi’nden henüz yalanlama gelmedi.”

Cumhuriyet Gazetesi, Eymür’ün pespaye iddialarını ortaya attığı CNN Türk kanalındaki programı saniye saniye takip etmiş ancak aynı programda olan, Eymür’ün suçlarını ve yalanlarını yüzüne vuran Genel Başkan Yardımcımız Nusret Senem’in yanıtını görememiş(!)

Genel Başkan Yardımcılarımızdan Hasan Yalçın’ın, Eymür’ün ipliğini pazara çıkaran ve basit bir Google araştırmasıyla bile bulunabilen sayısız yanıtını da görememiş(!)

“O zaman göstermek biz Vatan Partili gençlere düşer” dedik ve Cumhuriyet’in görme problemi olduğunu düşünerek buraya geldik. Cumhuriyet Gazetesi’nin yöneticilerine sesleniyoruz:

Kılavuzu Mehmet Eymür olanın rotasını dünyanın en büyük teröristi, haydutu Amerika Birleşik Devletleri çizer.

Bunu anlamak için süper duyulara sahip olmaya gerek yok!

Mehmet Eymür’ün kirli geçmişini burada anlatmayacağız fakat bakın ne diyor Eymür, gazetelere de manşet olmuş bir ifadedir bu:

            “Ben bir profesyonelim, gerekirse CIA’ya da çalışırım.”

            Bugün Aydınlık Gazetesi’nin çıkardığı özel FETÖ ekinde de var. Yıllarca Fethullan Gülen’in sağ kolu olarak bulunmuş ve daha sonra yolunu ayırmış Nurettin Veren diyor ki, “Eymür Fethullah Gülen’den ayda 50 bin dolar maaş almaktadır. Ergenekon, Balyoz davalarını kurgulamak üzere Türkiye’ye geri dönmüştür. Devletin de elinde bu konuya dair çokça belge mevcuttur.”

İşte bu nedenle diyoruz ki kılavuzu Mehmet Eymür olanın rotasını ABD belirler.

Ve şu an itibariyle hala cevabımızı yayınlamayan Cumhuriyet Gazetesi’ne ve onun internet sitesinin yöneticilerine bir hediye getirdik.

Çok sevdikleri, çok güvendikleri Mehmet Eymür’ün resmini çerçevelettik, getirdik.

Alsınlar bunu, assınlar başköşeye…

Asılı olduğundan da şüpheliyiz ama indirsinler kemiklerini sızlattıkları Uğur Mumcuların, İlhan Selçukların fotoğraflarını!

Alsınlar Eymür’ün resmini,  başköşeye assınlar!

Aydınlıkçıların tarihi emperyalizmle, işbirlikçilikle ve kontrgerillayla mücadelenin tarihidir.

Vatan Partisi’nin tarihi Aydınlık Türkiye mücadelesinin tarihidir.

Vatan Partisi’ne ve Doğu Perinçek’e “Made In USA” tezgâhlarda üretilen yalanlarla saldırmaya kalkanlar karşılarında Öncü Gençlik’i bulur.

Cumhuriyet Gazetesi derhal, özür dilemelidir ve partimizin yanıtını yayınlamalıdır!

Başlığından yorumuna, içeriğinden sunumuna Türkiye düşmanı kampa hizmet eden yayın çizgisi değiştirilmelidir!

13901506_1116938988380802_4972281042274171608_n 13932665_1116939081714126_5842425357297761641_n