Ana Sayfa Haberler ÖNCÜ GENÇLİK YENİÇAĞ GENEL YAYIN YÖNETMENİ HAYRİ KÖKLÜ’YÜ ZİYARET ETTİ

ÖNCÜ GENÇLİK YENİÇAĞ GENEL YAYIN YÖNETMENİ HAYRİ KÖKLÜ’YÜ ZİYARET ETTİ

1112

Vatan Partisi Öncü Gençlik yöneticilerinden oluşan bir heyet Yeniçağ Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hayri Köklü’yü ziyaret etti. Heyette Öncü Gençlik GYK üyeleri Murathan Demirkıran, Işıkgün Akfırat ve İstanbul İl Sekreteri Gül Öykü Yılmaz yer aldı.

Türkiye’nin emperyalizme karşı yürüttüğü mücadelenin bir programı dayattığını ifade eden gençler, bunun Vatan Partisi’nin Milli Hükümet Programı olduğunu söyledi. Terörle mücadelenin üniversiteleri PKK’nın eşkıyalığından ve FETÖ’cü yöneticilerin baskılarından özgürleşmesini sağladığını tespit eden Öncü Gençlik yöneticileri, huzur ortamının tesis edildiğini ve vatansever öğrencilerin önünün açıldığını belirtti.

Üniversitelerden başlayarak bütün vatansever gençliği Milli Hükümet için iktidar yürüyüşüne çağıran gençler, yıllardır Türk milletinden yana bir yayın çizgisi izleyen Yeniçağ’ın Genel Yayın Yönetmeni Hayri Köklü’yü “Vatansever Gençlik Parti’yle İleri” sloganıyla 17-18 Aralık’ta Ankara Anemon Hotel’de gerçekleşecek olan 10. Olağan Genel Kurultayı’na davet etti; bu çalışmaların daha geniş kesimlere ulaşması için destek istedi.

Köklü gençliğin ülkenin meseleleriyle ciddi bir şekilde ilgilenmesinden duyduğu memnuniyeti aktardı. Öncü Gençlik Kurultayı’na başarılar dilerken bu zamana kadar vermeye çalıştıkları desteği sürdüreceklerini ifade etti.

oncugenclik.org.tr, 01.12.2016