Ana Sayfa Haberler VATAN PARTİSİ İZMİR’DE ŞENLİK HAVASINDA ÜYE KATILIM TÖRENİ

VATAN PARTİSİ İZMİR’DE ŞENLİK HAVASINDA ÜYE KATILIM TÖRENİ

1074

Vatan Partisi’nin gençlik kolu olan Öncü Gençlik’in Üye Atağı çalışmaları İzmir’de büyük heyecanla devam ediyor. Vatan Partisi Genel Başkan Danışmanı Daşar Karadağ, Vatan Partisi İzmir İl Başkanı Dr. Rifat Mutlu ve Öncü Gençlik Genel Sekreteri Sezer Özseven, gibi isimlerin katılımıyla Vatan Partisi’ne yeni üye olan gençlere rozet takma töreni düzenlendi.

“AKIN AKIN VATAN PARTİSİ’NE GELİYORLAR”

Törende konuşma yapan Genel Başkan Danışmanı Daşar Karadağ, “Halkımızın umudu tazedir. Geleceğe uygun adımla yürüdüğümüze dair güvenimiz tamdır. Gençler anti emperyalist mücadelede en önde olanlardır. Partiyi koşturandır. Bu takımın kıymetini partimiz iyi bilmektedir. Bu partiyi büyütürken ailenizden başlamalıyız. Ailemizi kazanırsak daha iyi oluruz. Yakın arkadaşlarımızı kazanmaya, kitlelerin öncüsü olmaya zamanımızı ayıralım” diyerek Vatan Partisi gençliğine seslendi.

Vatan Partisi Türkiye’nin biricik çözümü diyen Vatan Partisi İzmir İl Başkanı Dr. Rifat Mutlu, “Ülke bütünlüğü için Vatan Partisi katlanarak büyümektedir. Akın akın Vatan Partisi’ne halkımız geliyor. Sevgili Öncü Gençlik İl Başkanımıza, İl Örgütümüze ve Genel Sekreterimize teşekkür ediyoruz. Vatan Partisi insanlığın refahıdır. Genel Başkanımızın gösterdiği ilkeler doğrultusunda yürüyor ve yürüyecek. Hepinize teşekkürler onur duydum” dedi.

“GENÇLİĞE HİTABE GÜNCELLENİRSE BİRİNCİ GÖREV VATAN PARTİSİ’NE ÜYE OLMAK OLUR”

Öncü Gençlik Genel Sekreteri Sezer Özseven ise “Atatürk’ün Gençliğe Hitabe’si güncellensin bugün birinci görev Vatan Partisi’ne katılmak olur. Gençliğin önündeki birinci görevi bu arkadaşlarımız gerçekleştiriyor. 1919 yılında gemiye binen bir avuç insanı görüyoruz. Bugün sokakta soralım herkes o gemide olmak ister. 1918 – 1919 dönemine dönelim Sivas Kongresi’nde 50 kişi var. Bandırma Vapuru’nda 20 kişi var. Vatan Partili olmak 1918’den dünyanın gittiği yolu görmektir. Atatürk 1918’de düşman gemilerini görüyor. Bugün bizi sistem partilerinden ayıran, Vatan Partisi sadece o gemileri değil gittiğini de görür. Bugün biz bu rotayı çiziyoruz. Bugün bu gemiyi itiyoruz. Bugün Türkiye büyük sorunlar içerisinde büyük bir çözüm arıyor. Bu çözüm de ancak Vatan Partisi ile olacak. Türk gençliğinin Vatan Partisi’ne ihtiyacı var. Bu devrimi yapacak bir iradeye yöneliyor.  Bu iradeyi göstereceğimiz cesaret edilemeyenlerin söyleneceği bir kale kuruyoruz. Hepimiz bu kalenin tuğlalarıyız” diyerek Vatan Partisi’nin iktidara yürüdüğünü vurguladı.