Ana Sayfa Haberler VATAN’IN GENÇ ADAYLARI DENİZLİ’DE ESNAFLARI ZİYARET ETTİ

VATAN’IN GENÇ ADAYLARI DENİZLİ’DE ESNAFLARI ZİYARET ETTİ

1120

Vatan Partisi Milletvekili Adayları Ahmet Suseven ve Berfin Yavuz, Merkezefendi ilçesinde seçim çalışmalarına devam etti.

 

Girdikleri iş yeri ve kahvehanelerde 24 Haziranda iktidara geldiklerinde yapacaklarını anlatan adaylar halktan destek istiyor.

 

Vatan Partisi milletvekili adayı Berfin Yavuz, Turizmde atak yapacağız.

Çok sayıda turistin Türkiye’ye gelmesi için, Çin, Rusya ve İran ile çalışmalarımızı verimli sonuçlara ulaştırıyoruz. Önümüzdeki yıl Çin yılıdır. Sadece deniz, güneş, kum turizmi değil, dört mevsimde kültür ve tarih turizmine de ağırlık veriyoruz. İlk hedefimiz turizm gelirini ikiye katlamaktır.” dedi.

 

Vatan Partisi Denizli milletvekili adayı ve Öncü Gençlik İl Başkanı Ahmet Suseven de “Turizmin ucuza pazarlanmasına son verilecektir. Turizm liselerinden ve fakültelerinden mezun olanlar mesleğe kazandırılacaktır. Doğal ve tarihi SİT alanlarının rant uğruna talan edilmesine, tarihi yerlerde yapılan restorasyon yanlışlarına son verilecektir.

Denizli’mizde termal turizm açısından lokomotif bir bölge konumundadır. Vatan Partisi iktidarında kimse Pamukkale’mizin Antik Havuzuna kimyasal ihanetler yapamayacak , söz veriyoruz. “ diye konuştu.

oncugenclik.org.tr, 14.6.2018